27/05/2024

اسلوان استیونز با تیم شیکاگو اسمش به مسابفات تنیس جهانی بازخواهد گشت

  • توسط سروش
  • 11/02/2020
  • 0

شیکاگو اسمش در تابستان امسال به همراه اسلوان استیونز ، فهرمان مسابقات تنیس اوپن سال ۲۰۱۷ ایالات متحده آمریکا به مسابقات تیمی تنیس جهان (WTT) بازخواهد گشت.

بازگشت اسلوان استیونز به تنیس

کامائو مورای، سرمربی شیکاگویی اسلوان استیونز هدایت این تیم را که مسابقات خانگی خود را در زمین کردن یونین کمپ دانشگاه شیکاگو ایلی نویز انجام می‌دهد بر عهده خواهد داشت. با اعلام حضور شیکاگو در دوشنبه شمار تیم‌های حاضر در این فصل به ۹ تیم افزایش یافت. اورلاندو استورم و وگاس رولرز در سال ۲۰۱۹ به تنیس تیمی جهان پیوستند و چهار تیم نیز در لاس وگاس به مسابقات اضافه شدند. شیکاگو ایسز یکی از ۸ تیم تاریخی در این لیگ است که بیلی جین کینگ در سال ۱۹۷۳ آن را بنیان نهاد. آن‌ها در سال ۱۹۸۳ و هنگامیکه کینگ اولین عنوان قهرمانی تنیس تیمی جهان را بدست آورد به شیکاگو فیر تغییر نام دادند. شیگاکو اسمش اولین دیدار خود را در تاریخ ۱۳ جولای در مقابل اسپرینگ فیلد لیزرز، مدافع عنوان قهرمانی تنیس تیمی جهان انجام خواهد داد.

اسلوان استیونز

لازم به ذکر است اسلوان استیونز در ۲۰ مارس ۱۹۹۳ در پلنتیشن فلوریدا به دنیا آمد. ای تنیسور ۱.۷۰ متری در سال ۲۰۰۹ به جرگه حرفه‌ای‌های تنیس پیوست و در مسابقات تنیس اوپن آمریکا در سال ۲۰۱۷ توانست در ۲ ست مقابل مدیسون کیز به برتری برسد و عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند. علاوه بر او آلیسیا روسوسکا و اوان کینگز نیز در این تیم حضور خواهند داشت. روسوسکا در ۱ دسامبر ۱۹۸۵ در ورشو لهستان به دنیا آمد و ۲ باردر مسابقات تنیس اوپن مونترری عنوان قهرمانی را بدست آورد و در مسابقات تنیس اوپن سوئد و ولوو کار آمریکا نیز این عنوان را تکرار کرد. اوان کینگز نیز در ۲۵ مارس ۱۹۹۲ در شیکاگو آمریکا به دنیا آمد. این تنیسور در سال ۲۰۱۸ توانست رتبه ۱۸۵ دنیا را بدست آورد. وی در تنیس دو نفره نیز توانست به رتبه ۱۱۳ در فوریه ۲۰۲۰ دست پیدا کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار