15/04/2024

پیروزی ریلی اوپلکا در اولین دیدار مسابقات تنیس اوپن نیویورک

  • توسط سروش
  • 13/02/2020
  • 0

ریلی اوپلکا ، مدافع عنوان قهرمانی تنیس اوپن نیویورک آمریکا پنجشنبه اولین پیروزی فصل خود را بدست آورد و در اولین دیدار خود در این مسابقات توانست یوشیهیتو نیشیوکا را در دو ست و با نتایج مشابه ۶-۴ از پیش رو بردارد.

پیروزی ریلی اوپلکا در تنیس نیویورک

ریلی اوپلکا که در راند اول با قرعه استراحت روبرو شد سرو نیشیوکا را در گیم پایانی هر یک از ست‌ها شکست تا جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی تنیس اوپن نیویورک را بدست آورد. او در هر یک از دو بازی قبلی این فصل شکست خورد که از دست دادن برتری خود مقابل فابیو فوگنینی در تنیس اوپن استرالیا جدیدترین آن بود و وی از ماه اکتبر آمار ۵ باخت متوالی را از خود به جای گذاشته است. ریلی اوپلکا اولین عنوان قهرمانی دوران حرفه‌ای خود را سال قبل در مسابقات تنیس لانگ آیلند بدست آورد. او در مرحله بعد مسابقات تنیس اوپن نیویورک باید با جیسون جانگ روبرو شود. جانگ کامرون نوری را در دو ست و با نتایج ۶-۴ ناکام گذاشت و برای دومین سال متوالی جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات را بدست آورد.

ریلی اوپلکا

کایل ادموند نیز به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد. این تنیسور برای صعود به مرحله یک چهرم نهایی مقابل دومینیک کوپفر صف‌آرایی کرد و موفق شد در ۲ ست پیاپی و با نتایج ۶-۲ و ۶-۴ مقابل حریف خود به برتری برسد. جان ایسنر، تنیسور مطرح جهان طبق برنامه باید پنجشنبه شب اولین دیدار تورنمنت خود را در مقابل جردن تامپسون برگزار کند. لازم به ذکر است ریلی اوپلکا در ۲۸ آگوست سال ۱۹۹۷ به دنیا آمد. وی در سال ۲۰۱۵ به جمع حرفه‌ای‌های ورزش تنیس ملحق شد و موفق شد در مسابقات تنیس جوانان ویمبلدون با شکست نفراتی چون تیلور فریتز و مایکل یمر مقام قهرمانی را بدست بیاورد و سفیر ردبول نیز می‌باشد. جی برگر مربیگری وی را بر عهده دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار