18/07/2024

مسابقات تنیس لندن؛ فلیسیانو لوپز از اتهام تبانی وارد شده به او شوکه شده است

  • توسط سروش
  • 21/06/2019
  • 0

اندی ماری پس از مصدومیت سخت و دردناکی که داشت، تاحد زیادی شرایط حضور در مسابقات تنیس را پیدا کرده و می‌تواند در رقابت های تنیس لندن (جام ملکه) و در بخش دوبل در کنار فلیسیانو لوپز به میدان برود. ماری و لوپز از چندین هفته قبل تصمیم داشتند که در رویداد تنیس لندن بازی کنند و حال آن ها در اولین دیدار خود به مصاف تنیسورهایی از کشور کلمبیا خواهند رفت.

تعجب فلیسیانو لوپز از شایعۀ تبانی اش

فلیسیانو لوپز اسپانیایی که قهرمانی مسابقات دوبلِ اوپن فرانسه را در سال ۲۰۱۶ در کارنامۀ ورزشی خود دارد، تصمیم گرفته که به اندی ماری در بازگشت مجددش به مسابقات تنیس کمک کند. به تازگی در جراید اسپانیایی صحبت از شکست عجیب او و مارک لوپز در مسابقات دونفره گرند اسلم ویمبلدون ۲۰۱۷ به میان می‌آید. صحبت هایی که هم فلیسیانو و هم مارک آن ها را رد کرده اند.

فلیسیانو لوپز ۳۷ ساله درباره حضور در مسابقات تنیس لندن و شایعات تبانی او در سال ۲۰۱۷ می‌گوید:

من نمی‌خواهم این شایعات بازی مرا تحت تأثیر قرار دهد. من هیچ ارتباطی با این مسائلی که در جراید و رسانه ها اعلام می‌شود، ندارم.

اندی ماری فلیسیانو لوپز

فلیسیانو لوپز می گوید از اتهاماتی که به او و مارک در روزنامه اسپانیایی El Confidencial زده شده، شوکه شده است. او می‌گوید این اتهامات را به تازگی در اینترنت مشاهده کرده است. فلیسیانو لوپز و مارک لوپز، که البته تنها تشابه اسمی دارند در سال ۲۰۱۶ موفق شده بودند در رقابت های دوبل اوپن فرانسه به مقام قهرمانی برسند. پس از این مسابقات بود که فلیسیانو لوپز که آن زمان ردۀ شماره ۱۲ برترین تنیسورهای جهان را در اختیار داشت، در برابر آدرین مانارینو از کشور فرانسه قرار گرفت و به دلیل مصدومیت از ناحیه پا از مسابقات تنیس کناره گیری و اعلام بازنشستگی نمود. لوپز پس از برتری برابر حریف مجارستانی خود در رقابت های تنیس تک نفره جام لندن، درمورد این شایعات بیانیه ای را منتشر نمود.

تنیسور شماره ۱۱۳ دنیا در این بیانیه می‌گوید:

متاسفانه تمام تنیس بازان در این رشته چهره های سرشناسی هستند که نام و عملکرد خوب ما از کنترل خارج شده است. من از هر توانی که در اختیارم هست را به کار می بندم تا در مقابل این شایعات غلط از خود دفاع کنم. من در مقابل مانارینو قرار گرفتم و در آن بازی مصدوم شدم و مجبور به کناره گیری از دنیای تنیس شدم. پس از این مصدومیت سعی کردم دوباره به میادین تنیس برگردم و بهترین سعی خودم را در این رقابت ها به کار ببندم. این تمام ماجرا و همه چیز است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار