18/07/2024

تنیس مسترز سینسیناتی ۲۰۲۰ | پیروزی نوله و حذف سرنا ویلیامز

  • توسط تیم محتوای تنیس فارسی
  • 27/08/2020
  • 0
تنیس سینسیناتی

مسابقات تنیس مسترز سینسیناتی ۲۰۲۰ از یکم شهریور ماه در شهر نیویورک شروع شد و تا هشتم شهریور ادامه پیدا خواهد کرد. با پایان یافتن دیدارهای دیروز افراد راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شدند.

ورود به سایت بتکارت

بخش مردان:

مرحله یک هشتم نهایی مسترز ۱۰۰۰ امتیازی سینسیناتی برگزار شد و نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس جهان با شکست ۰-۲ تنیس سندگرن، به بیستمین پیروزی خود در سال ۲۰۲۰ رسید تا همچنان هیچ شکستی در بازی های این فصل تجربه نکرده باشد. جوکوویچ در مرحله بعد باید به مصاف یان لنارد اشتروف آلمانی برود که در مرحله یک هشتم نهایی موفق به شکست ۱-۲ داوید گوفن شد. در مهم ترین بازی این مرحله، میلوش رائونیچ، موفق به شکست ۰-۲ اندی ماری شد تا ماجراجویی ماری در این مسابقات به پایان برسد. رائونیچ که برای اولین بار توانست ماری را شکست دهد، ست های این بازی را با نتیجه مشابه مشابه ۲-۶ پیروز شد. رائونیچ در مرحله بعد باید به مصاف فیلیپ کرایینوویچ برود که با شکست فوچوووچ مجارستانی به مرحله یک چهارم نهایی رسیده است.

ورود به سایت بتکارت

در دیگر دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی، دنیل مدودف، مدافع عنوان قهرمانی با نتیجه ۰-۲ از سد آلیاژ بدنه گذشت، روبرتو باتیستا آگوت ۱-۲ برابر کارن خاچانوف به پیروزی رسید، استفانوس سیتسیپاس در دیداری نزدیک ۰-۲ مقابل جان ایسنر به پیروزی رسید و ریلی اوپلکا نیز با همین نتیجه متئو برتینی را شکست داد.

بخش زنان:

در بخش زنان، سرینا ویلیامز ۲-۱ از ماریا ساکاری یونانی شکست خورد تا به این ترتیب، هر ۳ شانس نخست قهرمانی در بخش زنان قبل از مرحله یک چهارم نهایی حذف شوند. نائومی اوساکا ۰-۲ از سد دایانا یاسترمزکا گذشت و آرینا سابالنکا نیز برابر جسیکا پگولا آمریکایی ۲-۱ شکست خورد.

در ادامه خبر و در همین راستا در خصوص میزان جوایز نقدی و تقسیم امتیازات تنیس مسترز سینسیناتی  ۲۰۲۰ بدانید:

میزان جوایز نقدی:

همان طور که می‌دانید با اعلام رییس فدراسیون تنیس آمریکا مبلغ کلی جوایز نقدی امسال کاهشی بالای ۳۰ درصد داشته است؛ مثلا جایزه فرد قهرمان در سال گذشته ۱.۱۱۴.۲۲۵ دلار بوده که این مبلغ امسال به ۲۸۵.۰۰۰ دلار کاهش پیدا کرده است که با این مبلغ، حدود ۷۵ درصد از جایزه تنیسور قهرمان کسر شده است.

رده قهرمان نایب‌قهرمان نیمه‌نهایی یک‌چهارم نهایی دور سوم دور دوم دور اول
انفرادی مردان $۲۸۵,۰۰۰ $۱۸۵,۰۱۵ $۱۲۴,۰۰۰ $۹۸,۵۰۰ $۷۳,۲۵۰ $۴۳,۴۵۰ $۲۴,۵۶۰
انفرادی زنان $۲۸۵,۰۰۰ $۱۵۲,۹۹۹ $۷۵,۰۰۰ $۴۳,۰۰۰ $۲۲,۰۰۰ $۱۴,۲۰۰ $۱۱,۰۰۰

چگونگی تقسیم امتیازات در بخش مردان و زنان در رده انفرادی و دو نفره

رده قهرمان نایب‌قهرمان نیمه‌نهایی یک‌چهارم نهایی سوم دوم اول
انفرادی مردان ۱۰۰۰ ۶۰۰ ۳۶۰ ۱۸۰ ۹۰ ۴۵ ۱۰
دونفره مردان ۰
انفرادی زنان ۹۰۰ ۵۸۵ ۳۵۰ ۱۹۰ ۱۰۵ ۶۰ ۱
دونفره زنان ۵

برای پیش بینی مسابقات تنیس همراه ما باشید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار