25/06/2024

انجمن تنیس مردان برای مسابقات ATP Cup یک بازی پیش‌بینی جذاب تهیه کرده است

  • توسط مینا
  • 25/12/2019
  • 0

هواداران ورزش تنیس برای آغاز اولین دوره از مسابقات ATP Cup روزشماری می‌کنند. این تورنمنت از تاریخ سوم ماه ژانویه آغاز خواهد شد. اما هیجان این تورنمنت می‌تواند همین امروز، زودتر از موعد مقرر برای آغاز آن و از طریق مسابقات براکت چلنج ATP Cup آغاز شود.

پیشنهاد جذاب انجمن تنیس برای مسابقات ATP Cup

فن هاب، شرکتی که در زمینه پلتفرم‌های بازی‌های رایانه‌ای در دنیا حرف اول را می‌زند با همکاری انجمن تنیس حرفه‌ای مردان یا همان ATP یک بازی ساخته تا هم آگاهی مخاطبان تنیس را از مسابقات ATP Cup افزایش بدهد و هم آنها را با تورنمنت درگیرتر کند. ATP Cup یک رویداد تنیس است که طی آن ۲۴ کشور همراه با برترین تنیسورهای خود در سه شهر مختلف از کشور استرالیا با یکدیگر رقابت خواهند کرد. ATP Cup در واقع آغازی است برای فصل ۲۰۲۰ تور ATP. شما هم‌اکنون می‌توانید در وبسایت ATPTour.com برای انجام بازی براکت چلنج ATP Cup ثبت نام کنید. اما حالا شاید این سؤال برای‌تان پیش بیاید که براکت چلنج دقیقاً چه چیزی است؟ در واقع ساز و کار این بازی چیزی مثل برنامه‌های فوتبال فانتزی است که در سال‌های اخیر رونق بسیاری در میان هواداران لیگ‌های مختلف فوتبال پیدا کرده‌ است. اما در بازی براکت چلنج، کسانی که ثبت نام می‌کنند وظیفه دارند تا تیم‌های اول شش گروه مرحله مقدماتی را همراه دوتا از تیم‌های برتر رده دوم گروه‌ها انتخاب کنند. این تیم‌ها پس از صعود در مرحله دوم در شهر سیدنی با یکدیگر بازی خواهند کرد.

در واقع در مرحله دوم، فرمت مسابقات از گروهی به حذفی تغییر پیدا خواهد کرد. از آن به بعد، روند کار دیگر واضح است؛ هواداران باید برندگان بازی‌های انجام شده در مرحله یک چهارم نهایی و همچنین مرحله نیمه نهایی را انتخاب کنند. انتخاب‌ها باید پیش از آغاز تورنمنت انجام شوند اما در طول برگزاری مسابقات که ۱۰ روز خواهد بود می‌توانند در انتخاب‌هایشان تغییراتی ایجاد کنند. انتخاب‌هایی که قبل از مسابقات انجام شوند و مخاطب آنها را تغییر ندهد در مقایسه با انتخاب‌هایی که در حین تورنمنت تغییر می‌کنند، امتیازات بیشتری خواهند داشت. لازم به ذکر است که در رویداد ATP Cup بازیکنان بزرگی مثل نفر اول جهان یعنی رافائل نادال و همچنین امثال نواک جوکوویچ، استفانوس سیتسیپاس و دومینیک تیم حضور خواهند داشت. اولین دوره از ATP Cup از تاریخ سوم تا دوازدهم ماه ژانویه در شهرهای بریسبین، پرت و سیدنی برگزار خواهد شد. همچنین بازی‌های مرحله حذفی نیز انحصاراً در شهر سیدنی انجام خواهد شد.

مسابقات ATP Cup

راس هاچینز، مدیر برگزاری مسابقات ATP Cup در رابطه با بازی براکت چلنج گفته است:

ما همیشه از کارهای فن هاب که در نوع خود بهترین هستند، لذت برده‌ایم و معتقدیم که این پروژه جدید به ما کمک خواهد کرد که سطح این مسابقات را ارتقا بدهیم و تجربه درگیر کردن هواداران با این تورنمنت را بهبود ببخشیم. این بازی‌های ساده به ما کمک خواهند کرد شروع بزرگ فصل ۲۰۲۰ ATP را در مرحله بالایی کلید بزنیم. در عین حال که هواداران پروپاقرص تنیش از خود رویداد لذت خواهند برد، این که بتوانیم از خود تورنمنت یک بازی استخراج کنیم یک هدف بزرگ خواهد بود. هواداران معمولی از این طریق بیشتر درگیر تورنمنت خواهند شد و خود بازی کمک بزرگی برای رساندن تورنمنت به آن مرحله خواهد بود.

اندرو کرونین، مدیر مسئول گروه فن هاب نیز گفت:

تنیس یکی از ورزش‌هایی محسوب می‌شود که برای مدت‌های بسیاری است که هواداران از انجام بازی‌های رایانه‌ای مربوط به آن لذت می‌برند. اینکه ما بتوانیم در ساخت بازی براکت چلنج با ATP همکاری داشته باشیم فرصت بسیار خوبی برای نمایش اولین دوره تورنمنت ATP Cup به مخاطبان جهانی است. بازی‌های رایگان به ATP این فرصت را می‌دهد تا هواداران تنیس با این تورنمنت آشنا شوند و به این پلتفرم دیجیتالی ATP به طور دائم سر بزنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار