27/05/2024

اخبار تنیس | فابیو فونینی به ویروس کرونا مبتلا شد

  • توسط تیم محتوای تنیس فارسی
  • 21/10/2020
  • 0
فابیو فونینی

در این روزها اکثریت مردم جهان با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند و ورزشکاران معروف نیز از ابتلا به کووید ۱۹ در امان نماندند. تنیسوران زیادی در این مدت به این ویروس مبتلا شدند که در ادامه به آنها نگاهی خواهیم داشت ولی جدیدترین مورد ابتلا متعلق به فابیو فونینی بوده است.

ورود به سایت بتکارت

همان طور که مشاهده می‌کنید شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، اکثر فعالیت‌های اجتماعی را با مشکل مواجه کرده است و ورزش نیز ازین قاعده مستثنی نیست. حتی به دلیل ابتلای تنیسوران به این ویروس همانند نواک جوکوویچ، رقابت‌های تنیس حتی با رعایت تمهیدات سخت گیرانه دیرتر از سایر ورزش‌ها همانند فوتبال، والیبال، فرمول یک و غیره شروع به کار کرد.

در سایت تنیس فارسی بخوانید: برترین شرکت‌های سازنده توپ تنیس (بخش اول)

اولین مسابقه ای که پس از برگزاری مجدد رقابت‌ها برگزار شد، مسترز سینسیناتی بود که نواک جوکوویچ مرد شماره یک جهان پس از سپری کردن دوران مریضی و بهبود توانست به این عنوان مهم دست پیدا کند.

در تازه ترین خبر مشخص شد که فابیو فونینی تنیسور ایتالیایی و مرد شماره ۱۶ تنیس جهان به ویروس کرونا مبتلا و تست او مثبت شده است. او که در بخش دونفره تورنمنت ۲۵۰ امتیازی ساردینیا به همراه هم تیمی خود حضور پیدا کرده بودند، به دلیل مثبت بودن آزمایشش از حضور در رقابت‌های تک نفره خودداری و انصراف خود را اعلام کرد.

فابیو فونینی

یادگیری مهم ترین اصول تنیس

بد نیست بدانید علاوه بر این تنیسور نام‌های دیگری در دنیای تنیس که به کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند به شرح زیر است:

نواک جوکوویچ
داوید گوفن
گریگور دیمیتروف
بنوآ پر
برنا چوریچ
کی نیشیکوری
سم کوئری
فرانسیس تیافو
ویکتور ترویتسکی
دنیس ایستومین

که البته همه این تنیسورها دوران مریضی و قرنطینه خود را با موفقیت پشت سر گذاشته و بهبود پیدا کردند و در رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند.

مطالب مرتبط: 

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار