14/04/2024

باخت شوکه‌کننده میلوش رائونیچ در مسابقه اول تنیس اوپن نیویورک

  • توسط مینا
  • 12/02/2020
  • 0

میلوش رائونیچ چهارشنبه شب مسابقه اول خود در تنیس اوپن نیویورک آمریکا را به سونوو کئون واگذار کرد. او توانست ست اول را با نتیجه ۷-۶ (۴) به وسد خود به پایان برساند اما در ست‌های دوم و سوم به ترتیب با نتایج ۶-۷ (۴) و ۶-۴ نتیجه را به حریف خود واگذار کرد.

شکست میلوش رائونیچ

میلوش رائونیچ از زمان باختش به نواک جوکوویچ در مرحله یک چهارم نهایی تنیس اوپن استرالیا که به قهرمانی جوکوویچ ختم شد اولین بازی خود را انجام می‌داد. او در مقابل یک تنیسور ۲۲ ساله تشنه پیروزی به نام کئون از کره جنوبی قرار گرفت و این تنیسور کره‌ای برای دومین هفته متوالی توانست به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تنیس راه یابد. اوگو همبرت با شکست مارکوس گیرون در ۲ ست و با نتایج ۶-۱ و ۶-۰ که در مجموع ۵۱ دقیقه به طول انجامید توانست جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها را بدست آورد.

میلوش رائونیچ

میومیر ککمانوویچ نیز بر پائولو لورنزی غلبه کرد. در این دیدار ککمانوویچ در ۲ ئست و با نتایج مشابه ۶-۳ موفق شد مقابل حریف خود به پیروزی برسد. آندریاس سپی نیز در ۲ ست و با نتایج ۷-۶ (۴) و ۶-۳ بر استیو جانسون فائق آمد و این تنیسور را از دور مسابقات حذف کرد. جان ایسنر، دیگر تنیسور مطرح این رقابت‌ها و ریلی اپلکا، مدافع عنوان قهرمانی تنیس اوپن نیویورک آمریکا دیدار راند دوم خود را روز پنجشنبه انجام خواهند داد. لازم به ذکر است میلوش رائونیچ ۲۷ دسامبر ۱۹۹۰ در پودگوریتسو کانادا به دنیا آمد. این تینسور راست دست ۱.۹۶ متری در ۲۱ نوامبر سال ۲۰۱۶ توانست در رده سوم برترین تنیسورهای دنیا بایستد. رائونیچ یکی از موفق‌ترین تنیسورهای کانادایی در مسابقات تنیس انفرادی مردان است. این رتبه سومی جهان که او بدست آورد بالاترین رتبه‌ی است که یک کانادایی در طول تاریخ بدان رسیده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار