23/02/2024

تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰ | صعود رافائل نادال و تیم؛ وداع زودهنگام دنیل مدودف

  • توسط تیم محتوای تنیس فارسی
  • 29/09/2020
  • 0
رافائل نادال تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰

مسابقات تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰  یا همان رولان گاروس از روز ۶ مهر ۹۹ شروع شد و برترین تنیسورهای جهان برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. در مسابقات مهمی که در روز گذشته برگزار شد رافائل نادال مرد شماره ۲ و دومینیک تیم مرد شماره ۳ تنیس جهان مقابل حریفانشان پیروز شدند و به دور بعدی صعود کردند.

ورود به سایت بتکارت

همچنین شما می‌توانید از لینک زیر اخبار روز گذشته تنیس آزاد فرانسه را دنبال کنید:

نتایج و اخبار بازی‌های روز دوم تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰ :

در بخش مردان:

رافائل نادال مرد شماره ۲ تنیس جهان روز گذشته در مسابقات تنیس آزاد فرانسه یا همان رولاس گاروس موفق ظاهر شد و توانست با نتیجه ۳ بر ۰ و در ست‌های ۶-۴ و ۶-۴ و ۶-۲، ایگور گراسیموف را از پیش رو بردارد و به دور بعدی راه پیدا کند. حریف نادال در مرحله بعدی مشخص شده و او باید با  ماکینزی مک دانلد از کشور آمریکا دیدار کند. نادال در صورت قهرمانی در فرنچ اوپن برای سیزدهمین این بار این جام را بالای سر خواهد برد و تعداد قهرمانی‌های او در گرند اسلم‌ها به عدد ۲۰ خواهد رسید.

یکی از مهم ترین بازی‌های روز گذشته میان دومینیک تیم مرد شماره ۳ تنیس جهان و مارین چلیچ برگزار شد که تیم موفق شد حریف خود را با نتیجه قاطع ۳-۰ و با نتایج ۶-۴ و ۶-۳ و ۶-۳ شکست دهد و به دور بعدی برسد. بد نیست بدانید دومینیک در دوره آخر رولان گاروس به مقام نائب قهرمانی دست پیدا کرده و این بار برای رسیدن به عنوان قهرمانی سخت در تلاش است تا ناکامی‌های قبلی خود را جبران نماید.

دومینیک تیم تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰

مارتون فوچوویچ اما کار بزرگی انجام داد و در روز دوم مسابقات شگفتی بزرگی خلق کرد. این تنیسور موفق شد مرد شماره ۶ تنیس دنیا و بخت چهارم قهرمانی رولان گاروس یعنی دنیل مدودف را شکست دهد و به دور بعدی راه پیدا کند. این پیروزی ارزشمند با نتیجه ۳ بر ۱ و در ست‌های ۶-۴، ۷-۶ و ۶-۱ برای فرد پیروز و یک ست برای مدودف با نتیجه ۶-۲ رقم خورد.

در بازی دیگر نیز الکساندر بوبلیک و گائل مونفیس به مصاف یک دیگر رفتند که بوبلیک شگفتی بزرگی ساخت و توانست حریف خود را با نتیجه ۳ بر ۱ و در ست‌های ۶-۴ و ۷-۵ و ۶-۳ شکست دهد و به دور بعدی راه پیدا کند.

فابیو فوبینی نیز که از بخت‌های قهرمانی این دوره به حساب می‌آمد در مقابل میخائیل کوکوشکین مسابقه را واگذار کرد تا وداعی زودهنگام با این مسابقات داشته باشد. کوکوشین این پیروزی ارزشمند را با نتیجه ۳ بر ۱ و در ست‌های ۷-۵ و ۳-۶ و ۷-۶ به دست آورد.

از دیگر صعود کنندگان به دور بعدی، پابلو کارنیو بوستا، کارن خاچانوف، جک ساک، آلتمایر، راموس وینولاس، گالان بودند.

مطالب گذشته سایت تنیس فارسی و هر اطلاعاتی که لازم است در خصوص تنیس آزاد فرانسه مطالعه فرمایید را از لینک‌های زیر بخوانید:

در بخش زنان:

سرنا ویلیامز در روز دوم مسابقات موفق شد کریستی آن را با نتیجه ۲ بر ۰ و با نتایج ۷-۶ و ۶-۰ شکست دهد و به دور بعدی راه پیدا کند.

تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰

کریستینا پلیسکوا و ویکتوریا کوزموا در دیگر بازی با یکدیگر به رقابت پرداختند و کریستینا موفق شد با نتیجه ۲-۰ و در ست‌های ۶-۱ و ۶-۲ حریف خود را شکست دهد.

گاربینه موگوسوزا نیز موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ تامارا زیدانسک را شکست دهد و به دور بعدی راه پیدا کند. او این پیروزی را با نتایج ۷-۵ و ۸-۶ به نفع خود و تک ست برای تامارا ۶-۴ به دست آورد.

از دیگر صعود کنندگان به دور بعدی کلارا بورل، لیلی فرناندز، آلیس کرنت و استفانا پیرونکوا بودند.

از میزان جوایز نقدی مسابقات تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰ بدانید

این تورنومنت نیز همانند مسابقات قبل، به دلیل شیوع ویروس کرونا با کاهش جوایز نقدی رو به رو شد و مجموع جوایز حدود ۱۱ درصد کاهش پیدا کرد. همان طور که در جدول می‌بینید بازیکن قهرمان در بخش انفرادی مبلغ ۱,۶۰۰,۰۰۰ یورو دریافت می‌کند در حالی که سال گذشته این عدد که۲,۳۰۰,۰۰۰ یورو بود. تنها افزایش مبلغ نسبت به سال گذشته در دور نخست بوده است.

دور /رده اول دوم سوم  چهارم یک‌چهارم نیمه‌نهایی فینالیست قهرمان
انفرادی €۶۰,۰۰۰ €۸۴,۰۰۰ €۱۲۶,۰۰۰ €۱۸۹,۰۰۰ €۲۸۳,۵۰۰ €۴۲۵,۲۵۰ €۸۰۰,۰۰۰ €۱,۶۰۰,۰۰۰
دونفره €۱۴,۹۵۰ €۲۳,۹۲۰ €۳۸,۲۷۲ €۶۵,۰۶۲ €۱۱۰,۶۰۶ €۱۸۸,۰۳۰ €۳۱۹,۶۵۲

استادیوم برگزاری مسابقات تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰

مجموعه رولان گاروس حدود ۶ هکتار مساحت دارد و ۲۰ زمین تنیس را در خود جای داده است. ۳ زمین بزرگ این مجموعه که بازی‌های اصلی در آن برگزار می‌گردد به ترتیب گنجایش عبارتند از:

۱. استادیوم فیلیپ شاتریه با ۱۵۲۲۵ صندلی
۲. استادیوم سوزان لنگلن با ۱۰۰۶۸ صندلی
۳. استادیوم سیمون متیو با ۵۰۰۰ صندلی

تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰

مطالب مرتبط: تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰ و هر آنچه در مورد آن لازم است بدانید

از میزان تقسیم امتیازات مسابقات تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰ بدانید

دور / رده اول دوم  سوم چهارم یک‌چهارم نیمه‌نهایی فینالیست قهرمان
انفرادی مردان ۱۰ ۴۵ ۹۰ ۱۸۰ ۳۶۰ ۷۲۰ ۱۲۰۰ ۲۰۰۰
دونفره مردان ۰
انفرادی زنان ۱۰ ۷۰ ۱۳۰ ۲۴۰ ۴۳۰ ۷۸۰ ۱۳۰۰
دونفره زنان ۱۰ ۱۳۰ ۲۴۰ ۴۳۰ ۷۸۰ ۱۳۰۰

بیشتر بخوانید: تنیس مسترز رم ۲۰۲۰ و هر آنچه در مورد آن لازم است بدانید

قهرمانان سال ۲۰۱۹ تنیس آزاد فرانسه:

  • در بخش مردان: سال گذشته رافائل نادال تنیسور اسپانیایی و مرد شماره دو تنیس جهان موفق شد بر دومینیک تیم اتریشی غلبه کند و برای دوازدهمین بار و ثبت رکوردی تازه به نام خود قهرمانی خود را در سال ۲۰۱۹ جشن بگیرد.
  • در بخش زنان: در این بخش نیز اشلی بارتی تنیسور اهل کشور استرالیا توانست مارکتا واندروسووا را از پیش رو بردارد و برای اولین بار قهرمان این رقابت‌ها شود.

برای پیش بینی مسابقات جذاب و مهیج تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰ همراه ما باشید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار