06/06/2023

تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰ | راهیابی رافائل نادال و دومینیک تیم به یک هشتم نهایی

  • توسط تیم محتوای تنیس فارسی
  • 03/10/2020
  • 0
دومینیک تیم تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰

مسابقات تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰  یا همان رولان گاروس از روز ۶ مهر ۹۹ شروع شد و برترین تنیسورهای جهان برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. در مسابقات مهمی که در روز گذشته برگزار شد رافائل نادال مرد شماره دو تنیس دنیا و دومینیک تیم با عبور از سد حریفان به یک هشتم نهایی صعود کردند.

ورود به سایت بتکارت

همچنین شما می‌توانید از لینک زیر اخبار روز گذشته تنیس آزاد فرانسه را دنبال کنید:

نتایج و اخبار بازی‌های روز ششم تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰ :

در بخش مردان:

در مهمترین بازی روز ششم رقابت‌ها، رافائل نادال اسپانیایی مرد شماره دو تنیس جهان، موفق شد در مسابقه‌ای راحت با نتیجه ۳-۰  استفانو تراوالیا را شکست داده و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند. نادال این پیروزی ارزشمند را در ست‌های ۶-۱ و ۶-۴ و ۶-۰ به دست آورد.

رافائل نادال تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰

در دیگر بازی مهم دیروز، دومینیک تیم اتریشی در مقابل کسپر رود نیز کار راحتی داشت و او نیز همانند نادال در سه ست متوالی و با نتایج ۶-۴ و ۶-۳ و ۶-۱ حریف خود را از پیش رو برداشت تا او نیز صعودی آسان را به دور یک هشتم تجربه کند.

بازی میان استن واورینکا و هوگو گاستن با نتیجه ای عجیب به پایان رسید و واورینکا که از بخت‌های قهرمانی به شمار می‌رفت با نتیجه ۳-۲ بازی را به حریف خود واگذار کرد تا باز هم در راهیابی به مراحل بالاتر ناکام بماند. هوگو کاستن این پیروزی مهم را در ست‌های پیروز ۶-۳ و ۶-۳ و ۶-۰ از آن خود کرد.

در بازی دیگر الکساندر زورف موفق شد مارکو سنچینانو را با نتیجه ۳-۰ شکست دهد و به مرحله بعدی صعود کند. او در ست‌های ۶-۱ و ۷-۵ و ۶-۳ توانست حریف خود را مغلوب کند.

دیگو شوارتزمن و نوربرت گومبوس نیز با یک دیگر دیدار کردند که تنیسور آرژانتینی موفق شد با نتیجه ۳-۰ و در ست‌های ۷-۶ و ۶-۳ و ۶-۳ حریف خود را شکست دهد.

در بازی مهم میان یانیک سینر و فدریکو کوریا، تنیسور ایتالیایی بود که موفق شد به دور بعدی راه پیدا کند. سینر این پیروزی را با نتیجه ۳-۰ و در ست‌های ۶-۳ و ۷-۵ و ۷-۵ به دست آورد.

در بخش زنان:

در بازی مهم دیروز در بخش زنان سیمونا هالپ بخت نخست کسب عنوان قهرمانی به راحتی از سد آماندا آنیسنوا گذشت تا صعودی بی دردسر را تجربه کند. او در دو ست متوالی و با نتایج ۶-۰ و ۶-۱ حریف خود را مغلوب کرد.

سیمونا هالپ تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰

نادیا پودوروسکا نیز توانست با نتیجه ۲-۰ و در ست‌های ۶-۲ و ۶-۳ آنا کارولینا را از پیش رو بردارد.

بازی میان مارتینا تریویسان و ماریا ساکاری با نتیجه ۲-۱ به نفع مارتینا به اتمام رسید. ست‌های پیروز او با نتایج ۷-۶ و ۶-۳ رقم خورد.

مطالب گذشته سایت تنیس فارسی و هر اطلاعاتی که لازم است در خصوص تنیس آزاد فرانسه مطالعه فرمایید را از لینک‌های زیر بخوانید:

از میزان جوایز نقدی مسابقات تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰ بدانید

این تورنومنت نیز همانند مسابقات قبل، به دلیل شیوع ویروس کرونا با کاهش جوایز نقدی رو به رو شد و مجموع جوایز حدود ۱۱ درصد کاهش پیدا کرد. همان طور که در جدول می‌بینید بازیکن قهرمان در بخش انفرادی مبلغ ۱,۶۰۰,۰۰۰ یورو دریافت می‌کند در حالی که سال گذشته این عدد که۲,۳۰۰,۰۰۰ یورو بود. تنها افزایش مبلغ نسبت به سال گذشته در دور نخست بوده است.

دور /رده اول دوم سوم  چهارم یک‌چهارم نیمه‌نهایی فینالیست قهرمان
انفرادی €۶۰,۰۰۰ €۸۴,۰۰۰ €۱۲۶,۰۰۰ €۱۸۹,۰۰۰ €۲۸۳,۵۰۰ €۴۲۵,۲۵۰ €۸۰۰,۰۰۰ €۱,۶۰۰,۰۰۰
دونفره €۱۴,۹۵۰ €۲۳,۹۲۰ €۳۸,۲۷۲ €۶۵,۰۶۲ €۱۱۰,۶۰۶ €۱۸۸,۰۳۰ €۳۱۹,۶۵۲

استادیوم برگزاری مسابقات تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰

مجموعه رولان گاروس حدود ۶ هکتار مساحت دارد و ۲۰ زمین تنیس را در خود جای داده است. ۳ زمین بزرگ این مجموعه که بازی‌های اصلی در آن برگزار می‌گردد به ترتیب گنجایش عبارتند از:

۱. استادیوم فیلیپ شاتریه با ۱۵۲۲۵ صندلی
۲. استادیوم سوزان لنگلن با ۱۰۰۶۸ صندلی
۳. استادیوم سیمون متیو با ۵۰۰۰ صندلی

مطالب مرتبط: تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰ و هر آنچه در مورد آن لازم است بدانید

تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰

از میزان تقسیم امتیازات مسابقات تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰ بدانید

دور / رده اول دوم  سوم چهارم یک‌چهارم نیمه‌نهایی فینالیست قهرمان
انفرادی مردان ۱۰ ۴۵ ۹۰ ۱۸۰ ۳۶۰ ۷۲۰ ۱۲۰۰ ۲۰۰۰
دونفره مردان ۰
انفرادی زنان ۱۰ ۷۰ ۱۳۰ ۲۴۰ ۴۳۰ ۷۸۰ ۱۳۰۰
دونفره زنان ۱۰ ۱۳۰ ۲۴۰ ۴۳۰ ۷۸۰ ۱۳۰۰

بیشتر بخوانید: تنیس مسترز رم ۲۰۲۰ و هر آنچه در مورد آن لازم است بدانید

قهرمانان سال ۲۰۱۹ تنیس آزاد فرانسه:

  • در بخش مردان: سال گذشته رافائل نادال تنیسور اسپانیایی و مرد شماره دو تنیس جهان موفق شد بر دومینیک تیم اتریشی غلبه کند و برای دوازدهمین بار و ثبت رکوردی تازه به نام خود قهرمانی خود را در سال ۲۰۱۹ جشن بگیرد.
  • در بخش زنان: در این بخش نیز اشلی بارتی تنیسور اهل کشور استرالیا توانست مارکتا واندروسووا را از پیش رو بردارد و برای اولین بار قهرمان این رقابت‌ها شود.

برای پیش بینی مسابقات جذاب و مهیج تنیس آزاد فرانسه ۲۰۲۰ همراه ما باشید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار