18/07/2024

تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰ | جنگ برای صعود به فینال؛ دنیل مدودف – دومینیک تیم

  • توسط تیم محتوای تنیس فارسی
  • 11/09/2020
  • 0
تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰

مسابقات تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰ بعد از رقابت‌های مسترز سینسیناتی، دومین تورنومنتی است که پس از شیوع ویروس کرونا در حال برگزاری است. این رقابت‌ها از تاریخ ۱۰ شهریور به مدت زمان دو هفته در شهر نیویورک آمریکا برگزار می‌شود. در حال حاضر این رقابت‌ها با ورود به مرحله نیمه نهایی به اوج حساسیت خود رسیده است.

ورود به سایت بتکارت

یکی از مهمترین تورنومنت‌های ورزشی مهم که در حال حاضر در حال برگزاری است، تنیس آزاد آمریکا یا همان یو اس اپن است که در شهر نیویورک آمریکا انجام می‌شود و بازار شرط بندی‌های ورزشی در این ورزش پرطرفدار بسیار داغ است.

در ادامه این خبر می‌توانید اخبار روزهای گذشته و رقابت بین تنیسورهای حاضر را از لینک‌های زیر سایت تنیس فارسی دنبال کنید:

در ادامه به بازی‌های روز نهم در بخش مردان و زنان می‌پردازیم تا بازیکنان راه یافته به مرحله نیمه نهایی این مسابقات را بشناسیم.

بخش مردان:

در مسابقاتی که در روز نهم و مرحله یک چهارم نهایی تنیس آزاد آمریکا برگزار شد دنیل مدودف مرد شماره پنج تنیس دنیا موفق شد با نتیجه ۳ -۰ آندری روبلف را شکست دهد و برای دومین سال متوالی به مرحله نیمه نهایی صعود کند. در ست اول مدودف همانند بازی‌های گذشته خوب عمل کرد و در تای بریک و با نتیجه ۷ بر ۶ توانست حریف روس خود را شکست دهد. ست دوم بازی ۶-۳ به نفع دنیل شد و ست سوم نیز نتیجه ای مشابه نتیجه ست اول رقم خورد و این تنیسور روسی توانست به راحتی به مسابقه نیمه نهایی صعود کند.

بد نیست بدانید در مسابقات سال گذشته تنیس آزاد آمریکا دنیل مدودف موفق شد به فینال برسد و در فینال در مقابل رافائل نادال اسپانیایی در دیداری که نزدیک به پنج ساعت طول کشید بازی را واگذار کرد و نائب قهرمان شد و باید دید او امسال می‌تواند ناکامی سال گذشته خود را جبران نماید یا خیر. البته مدودف برای صعود به فینال باید دومینیک تیم را در مرحله نیمه نهایی از پیش رو بردارد.

در دیگر بازی مرحله یک چهارم نهایی دومینیک تیم موفق شد برای اولین بار در کارنامه ورزشی خود با شکست الکس دمینور به مرحله نیمه نهایی تنیس آزاد آمریکا برسد. این پیروزی دلچسب برای تیم ۳ – ۰ و با نتایج ۶-۱ و ۶-۲ و ۶-۴ رقم خورد و او توانست به راحتی به نیمه نهایی این رقابت‌ها صعود کند و البته مشخص است که در دیدار با تنیسور روس کار مشکلی را خواهد داشت.

به نظر شما چه کسی به فینال تنیس آزاد آمریکا صعود می‌کند؟
برای پیش بینی این رقابت حساس همراه ما باشید

بخش زنان:

دیگر بازی نیمه نهایی بخش زنان : صعود نائومی اوساکا و جنیفر بریدی به بازی نیمه نهایی تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰

تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰

در مهمترین بازی سرنا ویلیامز و سوتانا پیرونکووا با یکدیگر دیدار کردند که سرنا ویلیامز موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ حریف خود را شکست دهد و به نیمه نهایی صعود کند. این پیروزی با ۶-۳ و ۶-۲ به نفع تنیسور آمریکایی و در ست اول با نتیجه ۶-۴ به نفع حریف خود به دست آمد و باعث شد ویلیامز برای چهاردهمین بار به عنوان پرافتخارترین تنیسور بخش زنان در این تورنونمت راهی مرحله نیمه نهایی شود و البته کار بسیار مشکلی را در برابر حریف خود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت خواهیم داشت.

ویکتوریا آزارنکا نیز موفق شد در دیگر بازی الیس مرتنز را با نتیجه ۲-۰ از پیش رو بردارد و باید برای صعود به فینال در برابر سرنا ویلیامز قرار گیرد.

از جوایز نقدی تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰ بدانید:

یکی از مواردی که از بعد از شیوع ویروس کرونا مورد بحث قرار گرفت کاهش چشمگیر جوایز بود که در این دوره جمعا ۵۳/۴ میلیون دلار در مسابقات به کلیه بازیکنان داده می‌شود که این رقم ۹۵ درصد جوایز سال گذشته می‌باشد. قهرمانان ردۀ انفرادی در بخش مردان و زنان هر کدام ۳ میلیون دلار دریافت خواهند کرد. این رقم ۸۵۰ هزار دلار کمتر از دورۀ قبل است. اما جایزه نقدی دور نخست نسبت به سال گذشته با ۵ درصد افزایش به ۶۱۰۰۰ دلار (سال گذشته ۵۸۰۰۰ دلار) رسیده و جوایز دورهای دوم و سوم بدون تغییر باقی مانده است. در جدول زیر می‌توانید با تفیکیک مرحله میزان جوایز را مشاهده فرمایید:

دور /رده اول دوم سوم  چهارم یک‌چهارم نیمه‌نهایی فینالیست قهرمان
انفرادی $۶۱,۰۰۰ $۱۰۰,۰۰۰ $۱۶۳,۰۰۰ $۲۵۰,۰۰۰ $۴۲۵,۰۰۰ $۸۰۰,۰۰۰ $۱,۵۰۰,۰۰۰ $۳,۰۰۰,۰۰۰
دونفره $۳۰,۰۰۰ $۵۰,۰۰۰ $۹۱,۰۰۰ $۱۳۰,۰۰۰ $۲۴۰,۰۰۰ $۴۰۰,۰۰۰

تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰

از میزان تقسیم امتیازات تنیس آزاد آمریکا۲۰۲۰ بدانید:

دور / رده اول دوم  سوم چهارم یک‌چهارم نیمه‌نهایی فینالیست قهرمان
انفرادی مردان ۱۰ ۴۵ ۹۰ ۱۸۰ ۳۶۰ ۷۲۰ ۱۲۰۰ ۲۰۰۰
دونفره مردان ۰
انفرادی زنان ۱۰ ۷۰ ۱۳۰ ۲۴۰ ۴۳۰ ۷۸۰ ۱۳۰۰
دونفره زنان ۱۰ ۱۳۰ ۲۴۰ ۴۳۰ ۷۸۰ ۱۳۰۰

قهرمانان سال ۲۰۱۹ تنیس آزاد آمریکا

رافائل نادال مرد شماره دو تنیس جهان، سال گذشته موفق شد دنیل مدودف روس را در مدت زمان ۴ ساعت و ۴۵ دقیقه شکست دهد و برای چهارمین بار قهرمانی خود را در این رقابت طولانی و البته جذاب جشن بگیرد.
در بخش زنان نیز نائومی اوساکا با غلبه بر سرنا ویلیامز کهنه کار عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

برای پیش بینی مسابقات تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰ همراه ما باشید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار